FAQs Complain Problems

Staff

Section:
Photo Name Designation Section Email Phone
Bhakti Ram Marasini Chief Administration Officer info@resungamun.gov.np 9857067750
Section: आ.ले.पा.शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
हरिप्रसाद पोखरेल आ.ले.प. अधिकृत आ.ले.पा.शाखा ९८५७०६७५९६
Section: चालक
Photo Name Designation Section Email Phone
भरत पन्थी उपाध्याय सवारी चालक चालक ९८५७०६७९५९
कृष्ण प्रसाद पाण्डे सह चालक चालक ९८४०६३१४८३
Section: कार्यालय सहयोगी
Photo Name Designation Section Email Phone
कृष्ण कुमारी खत्री कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८४७१०५३६१
सीता पन्थी कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८४७१६६३१३
भोजराज मरासिनी कुचिकार कार्यालय सहयोगी ९८४७१८५३७९
मधु बि.क. कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८६७९३३९७५
Section: स्वास्थ्य शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
बोम बहादुर अर्याल सि.अ.हे.व.छैठौं स्वास्थ्य शाखा ९८५१२०११२२
दिनेश पन्थी ल्याव असिस्टेन्ट स्वास्थ्य शाखा ९८६३२९२८०९
Section: कृषि विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
तारा पाण्डेय कृषि अधिकृत कृषि विकास शाखा ९८४५५१४२०४
Section: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सरिता के.सी लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा ९८६७१६६८११
Section: नगर प्रहरी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
शालिकराम अर्याल नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८५७०६७९६४
जिवन पाण्डे नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८४५१८९०५९
बसन्त बस्नेत नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८४४७२५२८९
लक्ष्मी आचार्य नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८४७४४२३१०
जानका पाण्डे नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८४७२६२०३२
Section: पंजीकरण सेवा इकाई
Photo Name Designation Section Email Phone
दिपक शर्मा एम.आई.एस.अपरेटर पंजीकरण सेवा इकाई ९८६७०३८५१०
सुशिला नेपाली एम.आई.एस.अपरेटर पंजीकरण सेवा इकाई ९८५७०६४८७३
पूर्ण बहादुर वि.क. फिल्ड सहायक पंजीकरण सेवा इकाई ९८४०६०९०८२
Section: वडा नं.१ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
पार्वती भण्डारी कार्यालय सहयोगी वडा नं.१ को कार्यालय ९८४७१८६१००
Section: वडा नं.२ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
कमला थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं.२ को कार्यालय ९८४७५८१४४३
Section: वडा नं.३ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
कविता जि.सि.के.सी. कार्यालय सहयोगी वडा नं.३ को कार्यालय ९८४७५०७७१२
Section: वडा नं.४ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
मिना आचार्य कार्यालय सहयोगी वडा नं.४ को कार्यालय ९८४७१८१६९३
Section: वडा नं.५ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
दिपा कुँवर कार्यालय सहयोगी वडा नं.५ को कार्यालय ९८६७००६८३२
Section: वडा नं.६ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
सुमित्रा मारासिनी कार्यालय सहयोगी वडा नं.६ को कार्यालय ९८४७४४२४०४
Section: वडा नं.७ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
बाबुराम पाण्डे कार्यालय सहयोगी वडा नं.७ को कार्यालय ९८६७१६८३६१
Section: वडा नं.८ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
लक्ष्मी बि.क. कार्यालय सहयोगी वडा नं.८ को कार्यालय ९८४७३७५३३३
Section: वडा नं.९ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
अनुपमा सुनार कार्यालय सहयोगी वडा नं.९ को कार्यालय ९८६७०१०७४१
Section: वडा नं.१० को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
सिता पाण्डे कार्यालय सहयोगी वडा नं.१० को कार्यालय ९८४७३४०६११
Section: वडा नं.११ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
प्रकाश अधिकारी वडा सचिव वडा नं.११ को कार्यालय ९८५७०७०८०१
गिता थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं.११ को कार्यालय ९८४७३५८९५२
Section: वडा नं.१२ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
अम्बिका टन्डन कार्यालय सहयोगी वडा नं.१२ को कार्यालय ९८६७८७२२४८
Section: वडा नं.१३ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
शोभा सुबेदी थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं.१३ को कार्यालय ९८४७४६५३५७